În luna octombrie, pentru al treilea an consecutiv, se derulează campania de informare despre cancerul de sân “Nu am făcut…
Browsing: “Nu am făcut destul”
Campania “Nu am făcut destul”, campanie dedicată prevenţiei cancerului la sân, s-a încheiat la sfârşitul lunii octombrie. Deşi estimările iniţiale…